EL & AYAK SPAEL & AYAK SPA

Alessandro Spa Manikür

Duyulara hitap eden özel bir manikür… Manikür işlemini keyifli kılan Nail Spa, hoş aromaterapik kokuları ile hislerinizi harekete geçiyor.

Tırnakların anatomik yapılarına göre uygulanan ve özel manikür seçenekleri bulunan Nail Spa Manicure ile manikür işlemini keyfe dönüştürebilirsiniz.

SPA manikür işlemi; el ve tırnak bakımını destekleyen ve tırnak etlerinin sorunsuz uzamasını sağlayan bir işlemdir. Doğal manikür ve pedikür işleminde pens ve makas gerektiğinde kullanılır. Tırnak etinin geriye itilmesi ve kuruluğunun giderilmesi için çeşitli yağlar ve tırnak eti çıkarıcılar tercih edilir . Yağlar tırnak etini nemlendirir ve rahatsızlık vermelerini engellerler. Doğal tırnak işleminde kullanılacak tırnak eti çubuğunun amacı ise yağlar ve tırnak eti çıkarıcılar ile yumuşayan tırnak etini kolaylıkla ve hassasça geriye itmektir.

Pens veya makasla kesilen tırnak eti daha sert ve sorunlu bir şekilde uzar çünkü tırnak eti de savunma mekanizmasına sahiptir. Bu nedenle tırnak etine yapılan sert bir darbe manikür işlemini daha zor ve daha zahmetli kılar. Uzayan tırnak eti sert ve kurudur, rahatsız eder ve kişi bu rahatsızlıktan ötürü kimi zaman dişleriyle kimi zamanda gereksiz sert cisimlerle tırnak etini kesmeye ve koparmaya çalışır. Bu çaba; hem çok gereksiz hem de tırnak etleri için geçici bir çözümdür.

Manipedi Hand&Nail instutude ‘te SPA manikür işleminin yanında müşterilerin tırnaklarının anatomik yapılarına (ince ve yumuşak, kuru ve kırılgan, dayanıklı) göre tırnak bakım ürünlerini sunabilmek doğal manikür işlemini bütünleyen ve ciddiyetini vurgulayan, önemli bir ayrıntıdır.

NAIL SPA İnce ve Yumuşak Tırnaklar İçin Besleyici Manikür-Lavender Temel Manikür, peeling, tırnak bakım ve el masajı

NAIL SPA Kuru ve Kırılgan Tırnaklar için Nemlendirici Manikür-Rose Temel Manikür, peeling, tırnak bakım ve el masajı

NAIL SPA Dayanıklı Tırnaklar için Rahatlatıcı Manikür – Lotus Temel Manikür, peeling, tırnak bakım ve el masajı

Tırnak Beyazlatıcı Spa Manikür • Renkli Oje • French Oje

Alessandro Spa Pedikür

Bakımlı ayaklar mükemmeldir: çok hoş görünürler,çok çekicidirler ve bizim iyi hissetmemizi sağlarlar. Pedix ile Alessandro mükemmel bir ayak bakımı için gerekli olan tün faktörleri barındırır.

MARINAVITAL GÜZELLİK PEDİKÜRÜ

Çok özel kozmetik ayak bakımı

Ayaklarımız bizim sadık arkadaşlarımızdır. Bizi her yere götürürler. Yaşamımız boyunca dünya turunun dört misline eşit bir yolda ağırlığımızı çekerler ve her cins ayakkabıya kendilerini uyarlarlar. Ayaklarımızın bazen duyarlı olabilecekleri olgusu ancak bize zarar vermeye yada yakmaya başladıklarında veya ayak cildi kuru ve sert hale geldiğinde farkına vardığımız bir şeydir. Uzun sürelerle ayakta kaldıktan sonra yorucu alışverişlerden sonra veya hatalı ayakkabılar giydiğimizde ayaklarımıza onlara yeniden enerji sağlayacak bir bakım temin etmeniz gerektiğini kolayca anlarız.

Bununla birlikte, “ayak bakımı” kavramı sıkça şekilde hasta veya yaşlı ayak ile karıştırılır. Ayak bakımı, bundan çok daha fazlası demektedir, zira bu bakım sadece ayaklarımızı güzellik ve bakımını sağlamakla kalmaz ayrıca herkesin kendini iyi hissetmesine de yardımcı olur. Bu husus, kozmetik ayak bakımını sadece bir önleyici olarak değil aynı zamanda bir “lüks” olarak ve aşağıda belirtildiği şekilde haklı olarak bu son yıllarda algılayan artan sayıda kimseler tarafından kabul edilmektedir.

Ayak doğanın ufak bir baş yapıtıdır. Ayağımız; 26 kemik, 33 eklem, 19 kas ve 100’den fazla bağ içerir. Bütün bunlarla birlikte hareketlilik ve sağlamlık ve denge kazandırır. Bununla birlikte en fazla hayranlık çeken olgu her bir adım için sarf edilmek üzere, ayak tabanının adale, tendonlar ve de aşıl kirişi tarafından depolanmış olmasıdır.

İnsan ayağı inanılmaz derecede etkin bir enerji yenileme aracıdır.

Bu enerji depolama yeteneği, PEDIX Marina Vital Güzellik Pedikürünün arkasında yatan devrimsel fikrin temelidir.

Benzersiz etken maddeler ve de madensel taşlar kullanılan enerji veren özel masajı sayesinde enerji sadece ayakta açığa çıkmakla kalmaz aynı zamanda orada depolanır.

Pedix MarinaVital® pedikür, ayaklarınıza olan ilginizi arttırmayı garanti eder. UYGULAMALAR

ALESSANDRO Temel PEDIX Pedikürü

ALESSANDRO PEDIX Marina-Vital Ayak Bakımı
Ayak Banyosu, tırnakların kısaltılıp,şekillendirilmesi, peeling, bakım ve ayak masajı

ALESSANDRO PEDIX Marina-Vital Ayak Bakımı
(Ölü Deri Temizleme+ Maske Uygulaması)

ALESSANDRO PEDIX Marina-Vital

• Parafinli Ayak Bakımı • Beyazlatıcı Spa Pedikür • Tırnak Parlatma ve Oje • Kalıcı French