Alessandro

 • Express Nail Hardener

  Hızlı Tırnak Sertleştirici (Express)

  Kalsiyum, demiroksit kompleksi, bioyapılandırıcı silikon türevi, ginseng ve tatlı badem yağı sayesinde tırnaklarınızın kısa sürede sertleşmesini sağlar.

 • Express Nail Oil

  Tırnak Bakım Yağı (Express)

  Bir çok kadın kuru ve çatlak tırnak etlerine sahiptir. Gizli panzehir olan Express Nail Oil neme doygun bir yağ olup en ince kılcal damarlara bile penetre olabilir. Hücreleri yeniden canlandırır. Jojoba yağı cilt tarafından kolayca emilir, esneklik kazanır.

 • Express S.O.S Cream

  Hızlı Emilen Onarıcı El Kremi (Express)

  Hızlı emilen el kremi yoğun ve çok kuru ciltler için uygundur. %10 üre içerir. Üre cilt yüzeyini yenileyici özelliğe sahiptir.

 • Express Nail Repair Pen

  İnce ve Kırılgan Tırnaklar İçin Besleyici Serum (Express)

  Ayçiçeği yağı (yumuşatıcı nemlendiricidir), soya yağı(aktif madde taşıyıcı özelliği vardır),avakado yağı(kurumayı önler), jojoba yağı(E vitamini, nemlendirici, yumuşatıcıdır), mısır özü yağı(besleyici, yumuşatıcıdır), buğday özü yağı(A, D, E vitaminleri,canlandırıcıdır), içerir.

Kusursuz el ve ayaklara sahip olmak için, aradığınız tüm ürünlere, sayfamızdan (ya da stüdyomuza misafir olarak) ulaşabilirsiniz.

Stüdyomuzdan aldığınız her ürün için size detaylı kullanım bilgisi verilecektir.

Tırnak tiplerine ve el/ayak yapısına göre, kullanmanız gereken farklı ürünler bulunmaktadır. Stüdyomuzda uzmanlarımız bu konuda size yardımcı olacak, doğru ve faydalı ürünleri almanızı sağlayacaktır.