Alessandro

 • Magic Manicure

  Bir Dakikada Manikür (Hand SPA Nemlendirici Seri)

  İçerdiği esansiyel yağlar, tatlı badem yağı ve okyanus tuzları ile 60 saniyede güzel eller için sihirli manikür, Magic Manicure cilde yumuşaklık verir, elleri rahatlatır, ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur ve tırnak etine bakım sağlar.

 • Magic Manicure Complete

  Bir Dakikada Maniküre(04-001) (Hand SPA Nemlendirici Seri)

  İçerdiği esansiyel yağlar, tatlı badem yağı ve okyanus tuzları ile 60 saniyede güzel eller için sihirli manikür, Magic Manicure cilde yumuşaklık verir, elleri rahatlatır, ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur ve tırnak etine bakım sağlar.

 • Nice Day

  Kuru Eller İçin El Bakım Kremi (Hand SPA Nemlendirici Seri)

  Gün içerisinde kullanım için el losyonu. Kuru veya yıpranmış eller için zengin bio-pearl kompleksi, macadamia yağı ve aloe vera ile nem ve yoğun koruma sağlar. Kuru ve yıpranmış eller kısa bir sürede esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazanırlar. Koruyucu UV-filtreleri içerir. Ayı üzümü; yaşa bağlı hafif pigmentasyonları açıcı özelliğe sahiptir.

 • Comfort Day Cream

  İnci Özü ve Macadamia Yağı İçeren Yoğun Besleyici El Kremi (Hand SPA Nemlendirici Seri)

  Çok kuru ve çatlamış eller için inci proteini özü ve macadamia yağı içeren yoğun besleyici ve nemlendirici el kremi.

 • Silky Gloves

  İpeksi El Koruyucu (Hand SPA Nemlendirici Seri)

  İçerdiği vitamin kompleksi ve arısütü sayesinde görünmez bir ipek eldiven gibi cildi kaplar. Cildin üzerinde bir koruyucu tabaka görevindedir, zararlı dış etkenlerin cilde nufuz etmesini engeller. Bir kaç damla ipek iksiri saniyeler içinde ellerinizi mükemmel korumaya hazırlamaya yeterlidir. Ciltteki gerginliği alır, pürüzlü ve sert elleri yumuşatır.

 • Age Complex Micro Peel

  Meyve Asidi İçeren Peeling (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  Meyve asidi kompleksi içeren bu canlandırıcı el peelingi cildi arındırır, cilt temiz görünür bir şekilde nem ve göz alıcı bir ışıltıya sahip olur.

 • Age Complex Cream Rich

  Yaşlanma Karşıtı Lifting Etkili-Anti-Aging El Kremi (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  İçerdiği inci proteini ekstresi ve hyaluronic acid etkisiyle cilt yaşlanmalarının gözle görülür belirtilerine ve yaşlanma etkilerine karşı yoğun etkili el kremi Cream Rich, kol ve el cildini sıkılaştırır. Yıpranmış cilt elastikiyet, yumuşaklık ve canlılık kazanır.

 • Age Complex Sensitive

  Hassas Eller İçin El Kremi (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  İçerdiği hyaluronic acid ve vitamin E sayesinde hassas ellerin bakımını sağlayan kokusuz krem. Alessandro International tarafından Anti-Alerjik ve Anti-Agening olarak geliştirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu krem hyaluronic, phycojuvenine ve provitamin E gibi aktif bileşenleri içerir.

 • Age Complex Cream Royal

  Yenileyici El Maskesi (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  İçerdiği arısütü ve mango yağı sayesinde kuru ve yıpranmış eller için maske veya krem olarak kullanılabilen, royal jelly içeren yaşlanma karşıtı kusursuz bir el bakım ürünüdür.

 • Age Complex Luminatic

  Lekeli eller İçin Krem (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  Lipozom, phytonutrients ve hyaluronik asit içeren yoğun nemlendiricili el kremi. İçeriğindeki etken maddelerin eldeki lekeler üzerinde etkisi vardır ve melanin oluşumunu azaltır. Sonuç; parlak, pürüzsüz, ışıdayan bir cilt.

 • Age Complex Vital Serum

  Canlandırıcı El Serumu (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  Kuru ve yıpranmış eller için yenileyici Vital Serum, gün içerisinde koruyuculuk, gece boyunca cilt yenileme görevini üstlenir. Zarif ve mükemmel eller için A,C,E vitamin kokteyli ve arısütü içerir.

 • Thermasoft Handspa

  Canlandırıcı El Bakım Maskesi (Hand SPA Çok Kuru ve Bakım İsteyen Yaşlanma Karşıtı El Bakımı)

  Bu pratik eldiven şeklinde kendiliğinden ısınan el bakım maskesi, ele takar takmaz yoğun bakım etkisini göstermeye başlar. Beeswax, shea butter ve soya gibi %100 doğal aktif maddelerin sayesinde ellerinize mükemmel bir bakım sağlar.

Kusursuz el ve ayaklara sahip olmak için, aradığınız tüm ürünlere, sayfamızdan (ya da stüdyomuza misafir olarak) ulaşabilirsiniz.

Stüdyomuzdan aldığınız her ürün için size detaylı kullanım bilgisi verilecektir.

Tırnak tiplerine ve el/ayak yapısına göre, kullanmanız gereken farklı ürünler bulunmaktadır. Stüdyomuzda uzmanlarımız bu konuda size yardımcı olacak, doğru ve faydalı ürünleri almanızı sağlayacaktır.