Alessandro

 • Heel Rescue Balm

  Ayak Bakım Kremi (Pedix Feet)

  Sert ayaklar için Marina Vital Kompleksi ile zenginleştirilmiş ayak bakım kremi, çok sert, çok çatlak ve çok kuru bir cildi dahi canlandırır ve yeniler. Lüks Marina Vital kompleksinin içeriğindeki yoğun nemlendiriciler ve esansiyel yağlar cildin dengesini yeniler, pürüzsüz ve etkili bir bakım sağlar. Sandal ağacı ve E vitamini yaraları onarır ve çatlakları hızla giderir.

 • One Minute Pedicure

  Bacak ve Ayaklar İçin Bakım Peelingi (Pedix Feet)

  Hoş kokulu esansları, doğal yağları ve içeriğindeki E vitamini sayesinde ölü deriyi eksfoliye etme özelliğine sahip olan One Minute Pedicure Complete, kısa süreli pedikür için idealdir. Atlantik denizinin tuzunu içeren One Minute Pedicure, kurumuş ve sertleşmiş cilde ipeksi bir his kazandırır, yorgun ayakları dinlendirir.

 • Self Tanning Spray

  Bronzlaştırıcı Bacak ve Vucut Spreyi (Pedix Feet)

  Hindistan cevizi aromalı bacak ve vucut spreyi uygulandıktan sonra aktif olarak bronzluğun daha yoğun ve kalıcı olmasını sağlar. Spreylenerek çok kolay kullanıma sahiptir. Mükemmel yaz bronzluğu için idealdir.

 • Cooling Ice Spray

  Yoğun ve Yorgun Bacaklar İçin Ferahlatıcı Sprey (Pedix Feet)

  Lük Marina Vital aktif maddeleri cilde etkili bakım sağlar, özel olarak seçilmiş bitki ekstreleri sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, ayaklar ve bacaklar hafifler. Düzenli olarak kullanıldığında cilt dokusundaki dolaşımı hızlandırır.

 • Silky Touch

  İpeksi Ayak Pudrası (Pedix Feet)

  Deodorant etkisi ve ferah çiçek kokusu ile zengin ayak pudrası, ayaklarınıza hoş kokulu ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Sahi olduğu hafif ışıltı sayesinde ayakları ve bacakları çok bakımlı ve çekici gösterir.

 • Go Lightly

  Yoğun Nasır Giderici (Pedix Feet)

  Sürekli ipeksi, yumuşak ve pürüzsüz ayaklar için yoğun ölü deri gidericisi Go Lightly, özel formülü sayesinde ölü deri hücrelerini hapseder. Böylece ölü deri yumuşak fakat etkili bir şekilde giderilir. Go Lightly ile sert doku, altta varolan yumuşak dokuya zarar vermeden güvenli bir şekilde temizlenir.

 • Smooth Out Callus File

  Sert Nasır Alıcısı (Pedix Feet)

  Sert nasır alıcısı Smooth Out Callus File, cilde pürüzsüzlük sağlar, ölü deri ve ardındaki kalıntıları giderir.

 • Go Easy Balm

  Nasır ve Sert Deri Oluşumunu Engelleyen Nemlendirici (Pedix Feet)

  Yorgun, stresli ayakları nemlendiren bu krem, güçlü bir etki sunar ve sert derinin oluşmasına karşı uzun süreli bir koruma sağlar. Jojoba yağı ve Aloe vera, cildi onarır, elastik yapar ve strese karşı dayanıklı hale gelir.

 • Heel Smothing Stick

  Topuk Yumuşatıcı Stick (Pedix Feet)

  Pantenol, allantoin ve üre gibi besleyici unsurlar içeren ve nasırların oluşmasını önleyen bu stik, kuru ve çatlak topukları onarır. Kullanımı kolaydır.

 • So Easy Metal File

  So Easy Metal Ayak Törpüsü (Pedix Feet)

  Metal başlığı ve tek kullanımlık refiller içeren bu törpü etkili bir şekilde ayakda oluşan sert derileri gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda hijyeniktir.

 • Thermasoft Socks

  Thermasoft Çoraplar (Pedix Feet)

  Thermasoftun güçlü, uzun süren ısısı kaslarınızı, eklemlerinizi ve zihninizi rahatlatır. Ağrıların ve sızıların ağrısını hafifletir. Stresi azaltır. Esnekliği artırır. Yeniden canlandırma özelliği vardır.

 • Pedix Med Foot Mousse

  Pedix Med Ayak Köpüğü (Pedix Med)

  Spirulina ve %10 üre içeren problemli ayaklar için bakım ve mavi yeşil alg ile aktif koruma sağlayan yoğun ayak bakım köpüğü. İçeriğindeki %10 üre cilt bariyerlerini güçlendirir. Çatlak cilt ve yeni nasır oluşumunu önler. Doğal antibakteriyel etkiler içerir.

 • Pedix Med Foot Jel

  Pedix Med Ayak Jeli (Pedix Med)

  Spirulina ve Betain içeren problemli ayaklar için mavi yeşil alg ile aktif koruma sağlayan yoğun ayak bakım jeli. İçeriğindeki betain sayesinde cildin doğal koruma fonksiyonunu artırır ve yoğun nem kaybı önlenir. doğal antibakteriyel etkiler içerir.

 • Pedix Med Nail Serum

  Pedix Med Tırnak Bakım Serumu (Pedix Med)

  Problemli tırnaklar için mavi yeşil alg hamamelis özü içeren aktif koruma sağlayan yoğun tırnak bakım serumu. Düzenli kullanıldığında tırnakları korur. Doğal antibakteriyel etkiler içerir.

Kusursuz el ve ayaklara sahip olmak için, aradığınız tüm ürünlere, sayfamızdan (ya da stüdyomuza misafir olarak) ulaşabilirsiniz.

Stüdyomuzdan aldığınız her ürün için size detaylı kullanım bilgisi verilecektir.

Tırnak tiplerine ve el/ayak yapısına göre, kullanmanız gereken farklı ürünler bulunmaktadır. Stüdyomuzda uzmanlarımız bu konuda size yardımcı olacak, doğru ve faydalı ürünleri almanızı sağlayacaktır.